Skip to content
Menu
Menu

Spoločnosť SpedDKa, s. r. o., (Špedka) má za sebou prvé tri roky života, plné strategických zmien a za tento krátky čas dosiahla méty, ktoré si stanovila

Vďaka úspechom sa táto mladá, rozvíjajúca sa firma rozhodla pre rozšírenie svojho pracovného portfólia, ktorým je dnes špedícia a vyťažovanie nákladných vozidiel, o skladovú logistiku v nových, moderných skladových priestoroch s lukratívnou polohou na uzle cestnej a železničnej dopravy, čo vnímame ako strategický a dôležitý bod pre klientov, ktorí svoj tovar potrebujú uskladniť a ďalej exportovať. Sklad sa pomaly zapĺňa, ale ešte stále je priestor aj na vaše voľné palety a kompletný logistický servis.

Špedka investovala do najnovších technologických riešení a logistických systémov, ktoré zabezpečia efektívnu prevádzku nového skladu, kde je obrovské množstvo detailných procesov a operácií.

S touto expanziou posilňuje svoju pozíciu ako spoľahlivý partner pre klientov a zabezpečuje, že bude schopná efektívne a flexibilne reagovať na ich logistické potreby.

„Vďaka tomuto modernému skladu s kapacitou 5 000 paletových miest potvrdzujeme oddanosť poskytovaniu špičkových logistických riešení pre našich zákazníkov. Naša firma sa neustále vyvíja a tento sklad bude nielen miestom na skladovanie, ale aj centrom pre inovácie v oblasti logistiky a fullfilmentu na mieru zákazníkovi,“ 
— zdôraznil Michal Durbák, CEO spoločnosti.

Sklad a komplexná logistika vo Zvolene

Nový sklad bude nielen miestom na skladovanie tovaru vo Zvolene, ale aj novým sídlom firmy, aby naši zamestnanci mali lepšie, modernejšie pracovné prostredie. Bude to miesto, kde Špedka bude aktívne prispievať k vývoju nových logistických riešení a technológií. S cieľom byť ešte udržateľnejší bol nový sklad navrhnutý a postavený s ohľadom na environmentálnu udržateľnosť s využitím moderných, energeticky efektívnych technológií a procesov na minimalizáciu ekologickej stopy.

Firma SpedDKa, s. r. o. je pevne presvedčená, že týmto krokom vstupuje do novej etapy svojho rozvoja a poskytne výnimočné logistické riešenia pre klientov v regióne. Spoločnosť sa teší na budúcnosť, kde bude môcť ešte lepšie plniť potreby svojich zákazníkov a prispievať k rozvoju logistického odvetvia, ktoré nás sprevádza každodenným životom.

Doprava a logistika nielen v rámci Slovenska, ale, samozrejme, vo všetkých európskych krajinách, to je hlavná činnosť firmy, v ktorej hnacím motorom sú ľudia s dlhoročnými skúsenosťami. Firma sa pozerá do budúcnosti s odhodlaním a optimizmom, pripravená čeliť novým výzvam, ktoré prinesú ďalšie zmeny nielen v logistickom priemysle, ale aj v globálnom obchodnom prostredí. Etablovala sa na dopravno-špedičnom trhu, otvorila dcérsku spoločnosť v Česku (Špedka CZ Solutions, s. r. o.).

Jej záväzok v oblasti inovácií, efektívnosti a prispôsobivosti je jasným signálom, že v časoch neistoty a dynamických zmien je spoločnosť pripravená kráčať vpred a byť lídrom v logistickom odvetví.


„Sme si vedomí výziev, ktoré nám predkladá dnešný svet. Veríme však, že výzvy predstavujú aj príležitosti. Naša angažovanosť a pružnosť sú vodidlami, ktoré nás vedú cez ťažké časy, a sme presvedčení, že týmto spôsobom môžeme poskytnúť skutočnú hodnotu našim klientom. Žijeme v dobe, keď rýchlosť a prispôsobivosť sú kľúčovými faktormi úspechu. Naša spoločnosť verí v inovácie a aktívne hľadá cesty, ako svojim klientom poskytnúť najlepšie možné logistické riešenia v týchto výnimočných časoch,“ 
— dodáva Michal Durbák

Náš tím sa neustále rozvíja, pribúdajú nielen skvelí ľudia s obrovskými skúsenosťami a praxou, ale aj počet zazmluvnených kamiónov, ktoré naši disponenti vyťažujú v rámci Slovenska, Česka, ale aj v krajinách celej Európy.

Svoju flotilu pravidelne rozširujeme, takže ak máte záujem o spoluprácu, budeme radi, keď nás kontaktujete a preberieme spolu všetky detaily.