Skip to content
Menu
Menu

Špedka: Experti v logistike a doprave pre Európu

Spoločnosť Špedka s.r.o., je mladá rozvíjajúca sa spoločnosť so zameraním na zasielateľské, dopravné a logistické služby v medzinárodnej a vnútroštátnej nákladnej cestnej doprave v rámci krajín Európskej únie. Sme spoločnosť so zamestnancami s 10 až 15 ročnými skúsenosťami v doprave a logistike, ktorí svoje skúsenosti vedia zúročiť a vždy nájsť najoptimálnejšie riešenia pre požiadavky zákazníka.

Na prvom mieste je pre nás individuálny a profesionálny prístup spojený s kvalitou a komplexnosťou služieb na základe Vašich požiadaviek. Naše prepravné a logistické služby môžete využiť buď na jednorazovej alebo pravidelnej báze na prepravu kusových zásielok od jednej palety až po návesové súpravy do 25ton. Samozrejmosťou je preprava nebezpečného ADR tovaru v spolupráci so spoľahlivými a renomovanými autodopravcami. V prípade požiadaviek, vieme rovnako zabezpečiť železničnú, námornú a leteckú dopravu.

Poskytovanie komplexných zasielateľských služieb Možnosť prepravovať tovar od jednej palety až po celovozové prepravy v rámci Slovenska a celej Európy Vyťažovanie nákladných vozidiel v celej Európe Vyťažovanie nákladných vozidiel v rámci SK-CZ Outsorcing dispečingu vozidiel pre dopravné spoločnosti.

Možnosť skladovania paliet alebo iného nenáročného tovaru vo vonkajšom a vnútornom sklade so žeriavom, do hmotnosti bremena 7 ton v sklade v Banskej Štiavnici a vo Vyhniach Možnosť pridanej služby pre dopravcov a spoločnosti vo forme poistenia nákladu, vozidiel, osôb atď.

Adresa: 96972 Zvolen, Svätý Anton 440
Web stránka: www.spedka.eu
Telefónne číslo: +421 919 356 803

Zdroj: warehouserentinfo.sk